Sosyal Medya Uzmanlığı

Sosyal Medya Uzmanlığı Nedir?

Sosyal Medya’nın doğru kullanımı veya müşterilere ulaşmak için kullanımı uzmanlık gerektiren bilgidir. Sosyal Medya uzmanları verdikleri hizmetlerle müşterilerinin sosyal medya hesaplarının daha çok kişiye ulaşmasını ve ürün hizmetin en iyi şekilde tanıtılıp daha çok kişiye ulaşmasını sağlarlar. Sosyal Medya Uzmanı’nın görevi müşterilerin sosyal medya hesaplarının en iyi şekilde tanıtılmasıdır. 

Sosyal Medya Uzmanlığında Neler Yapıyoruz? 

Sosyal Medya uzmanı olarak şu hizmetleri veriyoruz:

* Sosyal Medya sayfalarının aylık olarak bakımı: Sosyal Medyadan sitenize ziyaretçi gelmesi veya markanızın tanıtımı için sürekli olarak paylaşım yapılması  ve sosyal medyada tanıtım yapılması gerekir. Gia 7, sosyal medya danışmanlığı hizmetinde, Sosyal medya uzmanı olarak bu tanıtım işlerini en iyi şekilde yapıp firmanızı en öne çıkarıyor.

Sosyal Medya üzerinden reklam vermek: Sosyal Medya uzmanı olarak diğer bir görevimiz Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya mecralarında reklam vermektir. Facebook Pixel kullanımı dahil doğru reklamlarla doğru müşterilere ulaşmak için bizi tercih edebilirsiniz. 

Sosyal Medya analiz ve raporları : Sosyal Medya uzmanının diğer bir görevi ilgili sosyal medya hesapları ilgili analiz ve raporları müşterilerine iletmektir. Gia 7, bu konuda işini lağıyla yapar ve müşterilerine ayrıntılı raporlar sunar.

Sosyal Medya otomasyon hizmeti : Sosyal Medya danışmanın bir diğer görevi hesaplara yüklenecek paylaşımların eş zamanlı ve hızlı olarak yürütülmesidir. Gia 7 olarak aylık bakım hizmeti alan müşterilerimize otomasyon hizmetini ücretini ücretsiz olarak veriyoruz.  

Gia 7 Avantajları

Gia 7 Google Ads Danışmanlığında hiçbir firmada olmayan avantajları sizler için sunuyor. İşte avantajlarımız :

Sosyal Medya Danışmanlığı Fiyatlandırma

Fiyatlandırmayla ilgili açıklamalar : 

Aylık çalışmalarla ilgili açıklama : Aylık çalışmalardaki en gönderi paylaşımı ibaresi orjinal gönderileri ifade etmektedir. Gönderiler tarafımızdan benzersiz şekilde hazırlanır. Aylık çalışmalarda reklam da verilmektedir. İstenirse reklam verilmeyip çalışma ücretinden düşülür.

Sosyal medya reklamlarıyla ilgili hizmetler : Ödenecek tutarlar reklam + komisyon şeklindedir. Örneğin 400 liralık bir facebook reklamı için 125 lira ödemeniz gerekmektedir. Bu toplam tutar olarak 525 lira eder. 1000 lirayı aşan reklamlarda komisyon tutarı % ile hesaplanır. Örneğin 1000 liralık reklam vermek için 200 lira komisyon ((1000/20)*100=200) ödemeniz gerekmektedir. Bu da toplam ücreti 1200 lira yapar.

UYARI : GİA 7 VE SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI İÇİN ÜZERİNE ÇALIŞAN HİÇBİR AJANS DÖNÜŞÜM ORANI VEYA ETKİLEŞİM ORANINI VAAT ETMEZ. REKLAMLARDAN ELDE EDECEĞİNİZ VERİM SEKTÖR, SOSYAL MEDYA PLATFORMU VE PEK ÇOK ETMENİN BİRLEŞİMİNDEN OLUŞUR.

 

Daha Fazla Bilgi Almak Mı İstiyorsun Hemen Mesaj Gönder

Hemen Sipariş mi vermek mi istiyorsun? İşte Gia 7 Direk iletişim Whatsapp ve Telefonu

İşletmenizi Büyütecek 7 Harika İş!

Web Site Tasarımı

Uygun fiyatlar ve kaliteli web site yapımı hizmetini ayağınıza kadar getiriyoruz. 
Ayrıntılar

Tasarım ve Baskı

Tasarım ve baskı ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlar ve harika fırsatlarla kaçıyoruz. 
Ayrıntılar

Harita ve Rehber Kayıtları

Website yaptırmadan Google'da olmak çok kolay!
Ayrıntılar

SEO Hizmeti

Siteniz kaliteli SEO hizmetiyle Google'da öne çıksın işleriniz büyüsün
Ayrıntılar

Google Ads Danışmanlığı

Google'a reklam vererek işletmeni büyütebilirsin!
Ayrıntılar

Dijital Pazarlama ve Reklam Danışmanlığı

İşletmeni büyütmek istiyorsan dijital pazarlamaya ait bütün araçlar elimizde
Ayrıntılar

Sosyal Medya Uzmanlığı

Google'a reklam vererek işletmeni büyütebilirsin!
Ayrıntılar

Avantaj ve Fırsatlarımız

Hemen Sipariş mi vermek mi istiyorsun? İşte Gia 7 Direk iletişim Whatsapp ve Telefonu