Kaliteli Seo Hizmeti

SEO Nedir?

Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi arama motorları siteleri belirli kelime öbeklerine göre sıralar ve insanların o siteye girmesini sağlarlar. Örneğin; Google’a kiralık araba yazdığınızda karşınıza araba kiralama şirketleri gelir eğer amacınız araç kiralamaksa size uygun siteye girip araştırma yaparsınız.  Google veya diğer arama motorları sıralama yaparken anahtar kelimenin sitede geçmesi (alaka düzeyi), siteyi arayanlar veya siteye çok sayıda ziyaretçi gelmesi (popularite) gibi sitenin kalitesi gibi etmenlerle sıralar. Bu sıralamalar eğer firma sahibiyseniz sizin hayati öneme sahiptir çünkü üstte olmak size müşteri gelmesi demektir. İşte burada devreye SEO devreye girer. SEO uzmanları veya bizim gibi SEO hizmeti veren ajanslar, Google’ın veya diğer arama motorlarının sıralama kraterlerine göre siteyi düzenleyerek veya eksiklerini gidererek sitenin arama motorunda bulunmasını ve sitenize ziyaretçi gelmesini sağlarlar. SEO kısaca üst sıralarda veya uygun sıralarda yer alıp sitenize ziyaretçi gelmesi için yapılan çalışmalara verilen addır. SEO’yu  kısaca sitenizi arama motorlarına göre optimize etmek ve dizayn etmek olarak adlandırabiliriz. 

 

 

Kaliteli SEO Hizmeti Nedir?

SEO ile ilgili işlerde çok kısa sürede yükselmeyi vaat edenler, backlink satışı yapanlar, 1. sırayı vaat edenler veya paket halinde SEO hizmeti satışı yapanlar şunu iyi bilmelisiniz ya işlerini kötü yapıyordur ya da sizi dolandırıyordur. Bu tür yerlere harcanacak paranızın çöpe gitmesinden başka bir işe yaramaz.

SEO hizmeti almak isteyenler şunu iyi bilmelidir gerçek SEO çalışmaları en az 3 ila 12 ay arasında sürer. SEO uzmanı size backlink satışı yapmaz ve 1. sıra vaat etmez. Çalışmanın çok kısa sürede biteceğini söylemez. Paket halinde SEO hizmeti satmaz. KISACASI SİZİ KANDIRMAZ!

Bizim gibi kaliteli SEO hizmeti veren ajanslar, çalışmanın uzun vadeli olacağını, backlinklerin kaliteli şekilde alınacağını ve sıralamalarda yükseleceğinizi söyler. 

Kaliteli SEO hizmeti şunları kapsar :

– Çalışmalar doğal yoldan yapılır ve hiçbir şekilde arama motorlarının sevmediği yöntemlere başvurulmaz. 

– Çalışmalar bir plan dahilinde yapılır. Size aylık raporlar verilir.

– Kaliteli SEO çalışmasında uzmanınız SEO’ya uygun kaliteli yazılar yazar ve sitenizin ziyaretçi alması için elinden geleni yapar.

– SEO uzmanı gerektiği takdirde sitenizi yükseltmek amacıyla reklam verir. Hatta Sosyal Medya çalışmalarını yürütür.

SEO Çalışmaları Nasıl Yapılır? (GİA 7 Çalışmaları Nasıl Yapıyor?)

SEO çalışmalarında neler yapıyoruz kısaca anlatalım: 

Analiz Süreci :  SEO yaptırmak istediğiniz sektörün SEO açısından getirisi götürüsü kontrol edilir. Eğer SEO açısından uygun bir sektörde hizmet veriyorsanız. Sitenizin SEO çalışması yaptırmaya uygun olup olmadığı tespit edilir.  Her şey uygunsa sonraki safhaya çalışmasına geçilir. 

Başlangıç veya Temel SEO çalışması : Sitenizi sıralamalara sokmak istiyorsanız bizden almanız gereken ilk çalışmalardır. Başlangıç çalışması sitenizi 20 dan fazla kelimede sıralamaya sokar. Bu çalışmada site hızlandırma, çeşitli eklentilerin yüklenmesi ve Google gibi arama motorlarının ayarlarının yapılmasıyla ilgili çalışmalar yapılır. Başlangıç çalışmasında site Google’a hazır hale getirilip sıralamalara sokulur. Başlangıç çalışmasında backlink çalışması yapılmaz. Temel SEO çalışmasında ise başlangıç çalışmalarına ek olarak temel düzeyde backlink çalışması yapılır ve daha fazla kelimede siteniz sıralamaya sokulur. Başlangıç çalışması en fazla iki haftalık süresi kapsarken Temel SEO çalışması iki ay kadar sürer.

Aylık SEO çalışması  veya SEO 2. Aşama çalışması:  Aylık SEO çalışmaları sitenize backlinklerin eklendiği ve SEO uyumlu yazıların yazıldığı çalışmalardır. Yapılabilmesi için en azından başlangıç çalışması alınması gereklidir. SEO 2. aşama çalışmalarında ise kaliteli backlink alımı ve kaliteli SEO yazıları yazılır.

Bakım Çalışması : SEO çalışmaları başlangıç veya temel SEO çalışması alındıktan sonra sitenin iyi konumda kalması veya ilerlemesi için yapılan basit çalışmalardır. Minimum düzeyde SEO uyumlu yazılar yazılır ve backlink alınır. 

SEO çalışmalarında çalışma şeklimiz şu şekildedir. Bizden aldığınız temel veya başlangıç çalışmalarından sonra bütçenize göre aylık çalımalar, bakım çalışmaları veya SEO 2. aşama çalışması alırsınız. SEO çalışmaları bütçenize ve sizin takdirinize göre 3 ila 1 yıl kadar sürer.

 

SEO Çalışmalarında GİA 7 Avantajları!

 Sitenizi Google’da öne çıkarıp müşteri ve para kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.  İşte hiçbir yerde olmayan Gia 7 avantajları:

 

 

 


Kaliteli SEO hizmeti GİA 7’de : SEO sektöründe ne yazık ki eski bilgilerle veya haksız kazanç uğruna SEO müşterilerini mağdur edecek yüzlerce firma veya SEO uzmanı var. GİA 7, SEO uzmanları SEO çalışmalarında müşterilerini mağdur etmez ve kaliteli hizmet alırsınız. Aldığınız SEO hizmetiyle firmanız başarıya ulaşır ve yıllarca bizden aldığınız hizmetini faydasını görürsününüz. Ayrıntılar 

Uzun Yıllar Sürecek Etkili SEO Çalışması:  

Çoğu firmanın sunduğu SEO çalışmalarının iki üç ay gibi kısa bir sürede Google’dan silindiğini biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız şunu hatırlatalım paket halinde alınan çalışmalar, kalitesiz SEO yazıları ve kopya içerikle yapılan  SEO çalışmaları Google’dan silinmeye mahkumdur.  Gia 7 çalışmaları kaliteli ve doğal olduğu için emiğinizin tam hakkını alırsınız. Kolay kolay sıralamalardan düşmezsiniz. 

Uygun Fiyatlı SEO çalışması : SEO çalışmasında verdiğimiz fiyatları hiçbir yerde bulamazsanız. Uygun fiyatlı kaliteli ve güvenilir SEO çalışması Gia 7 Dijital Ajans’ta.

Sertifikalı SEO uzmanlarımızla tanışın : SEO çalışmaları yaptırırken çalıştığınız SEO uzmanından hiç serftifika sordunuz mu? Gia 7, SEO danışmanlığı dahil pek çok işte sertifikalı tasarımcı ve uzmanlarla çalışır. İstediğiniz zaman SEO uzmanımızdan sertifika isteyebilirsiniz!

Ekstra hizmetlerle tanışın : SEO çalışmanız biter bitmez şehir rehberi sitelerimize eklenirsiniz. Böylece ekstradan reklam kazanma şansını yakalarsınız.

 SEO Çalışmaları Fiyatlandırma

SEO çalışması yaptırmak mı istiyorsunuz işte fiyatlarımız:

BAŞLANGIÇ SEO ÇALIŞMALARI ÜCRETLERİ

İlk defa SEO çalışması yapıtaracaklar için idealdir. Sadece bir defa alınabilecek iki adet başlangıç çalışması vardır.

 BAŞLANGIÇ ÇALIŞMALARIYLA İLGİLİ BİLİNMESİ GEREKENLER 

Başlangıç çalışması firmanızın arama motorlarını girmesini ve sitenizin SEO çalışmasına hazır olmasını sağlar. Sitenize trafikle veya müşteri gelmesi ilgili taahhüt vermez. 

 Temel SEO çalışmasıyla ilgili SEO çalışma anlaşması imzalanabilir. Temel SEO çalışması yüksek sıralamalar hedefleyen ve iyi yerlere gelmek isteyen firmalar içindir. Bu çalışmada sektöre göre site tarafiği taahhütü verilir.

Her iki çalışmada da çalışma ücretinin bir kısmı peşin alınır. Bu ücret ortalama başlangıç çalışması için 100 veya 150 lira. Temel SEO çalışması için 350 – 500 arası arasıdır.

AYLIK SEO ÇALIŞMALARI

Bu çalışmalar sıralamalarda üstleri hedefleyenler içindir. Başlangıç çalışmalarını alma şartı vardır!

 AYLIK ÇALIŞMALARLA İLGİLİ BİLİNMESİ GEREKENLER 

Aylık ve SEO 2. aşama çalışmasının tek temel farkı SEO stratejisidir. SEO stratejisinde yükselmek için çeşitli uygulamalar yapılır. Eğer uygun strateji bulunamazsa bunun yerine aylık çalışma yapılır. Strateji ve aylık çalışmalarda en az 200 lira peşin ücret alınır.

SEO BAKIM ÇALIŞMASI

Siteyi zinde tutmak için yapılan çalışmadır. Ayrıca yükselme sağlar. Başlangıç çalışmalarını alma şartı vardır!

Daha Fazla Bilgi Almak Mı İstiyorsun Hemen Mesaj Gönder

Hemen Sipariş mi vermek mi istiyorsun? İşte Gia 7 Direk iletişim Whatsapp ve Telefonu

İşletmenizi Büyütecek 7 Harika İş!

Web Site Tasarımı

Uygun fiyatlar ve kaliteli web site yapımı hizmetini ayağınıza kadar getiriyoruz. 
Ayrıntılar

Tasarım ve Baskı

Tasarım ve baskı ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlar ve harika fırsatlarla kaçıyoruz. 
Ayrıntılar

Harita ve Rehber Kayıtları

Website yaptırmadan Google'da olmak çok kolay!
Ayrıntılar

SEO Hizmeti

Siteniz kaliteli SEO hizmetiyle Google'da öne çıksın işleriniz büyüsün
Ayrıntılar

Google Ads Danışmanlığı

Google'a reklam vererek işletmeni büyütebilirsin!
Ayrıntılar

Dijital Pazarlama ve Reklam Danışmanlığı

İşletmeni büyütmek istiyorsan dijital pazarlamaya ait bütün araçlar elimizde
Ayrıntılar

Sosyal Medya Uzmanlığı

Google'a reklam vererek işletmeni büyütebilirsin!
Ayrıntılar

Avantaj ve Fırsatlarımız

Hemen Sipariş mi vermek mi istiyorsun? İşte Gia 7 Direk iletişim Whatsapp ve Telefonu