Buca Web Sitesi Yapımı

Buca Web Sitesi Yapımı

 Buca Web Sitesi Yapımı. Gia 7, Buca en güzel en iyi  Web Sitelerini ayağına kadar getiriyor. Sitenizi Gia 7 den yaptırmanız pek çok neden var. Site ihtiyacınızınız uygun fiyatlı, mobil uyumlu kolay kullanım özellikleriyle bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Gia7, Buca’nın Şirinyer, Hasanağa Bahçesi, Buca Üçkuyular Meydanı, Buca Çevik Bir Meydanı, Gediz, Göksu, Buca Koop, İzkent, İşcievleri ve daha çok pek çok bölgesine hizmet vermektedir. İşte Gia 7 farkıyla web site tasarımı; 

Buca Web Sitesi Yapımında Sunduğunuz Farklar neler?

Web sitesi yaptırmak için en uygun en iyi tasarım firmalarından biri de Gia 7’dir. 

Gia 7 Nasıl Siteler Tasarlıyor? Avantajlarınız Neler?​

Gia 7 olarak size en şık siteleri yapıyor ve tasarlıyoruz. Üstelik bunu en uygun fiyatlarla ve inanılmaz avantajlarla yapıyoruz. Sizi ayrıntılarla boğmamak için gerekli bilgileri butonlara koyduk. Web Sitesi Yaptırmak isteyenler için gerekli bilgiler.

Web Sitesi Tasarımında Gia 7 Avantajları

Site yaptıracaksınız site yaptıracağınız firma size ne gibi avantajlar sağlıyor? Diğer firmaları bilemeyiz ama en avantajlı web sitesi tasarımları Gia 7’de. Web sitesi yaptırıp avantajlardan faydalanabilirsiniz…

Benzersiz ve Özel Site Tasarımı

Gia 7, profesyonel site tasarımında çığır açıyor! İsteyen müşterilerimiz için benzersiz özel siteler tasarlıyoruz.

En Uygun Fiyat ve Memnuniyet Garantisi

Gia 7’den yaptıracağınız sitelerde müşteri memnuniyetini ve en uygun fiyat garantisini veriyoruz. Yaptığımız siteler piyasaya göre oldukça düşüktür. Site satışı sonrasında da siteniz için gerekli desteği ihtiyaç duyduğunuz anda bizden alabilirsiniz.

Tam Destek

Çoğu web site tasarım ajansı sitenizi yaptırdıktan sonra sizi unutur. Gia 7 ise size sitenize tam destek verir, yaptığı sitenin arkasında durur. Yaptırdığınız site ilgili size tam destek oluyoruz.

Tasarım Sürecini Canlı Yaşayın!

Web sitelerini yaptı oldu bitirmeye getirmiyoruz. Tasarımı yaparken tasarımcılarımız sizinle iletişim halinde sizin görüşlerinizi alarak sitenizi tamamlıyor. Tasarım sürecine canlı olarak şahit oluyorsunuz.

Uygun Fiyatlı Domain ve Hosting

Bizden web sitesi yaptırdığınız da uygun fiyatlı domain ve hosting hizmeti de alırsınız. Çoğu tasarım ajansı web siteleri yıllık tonla para isterken Gia 7 bu alanda da fark yaratıyor!

Gia 7 Farkını Yaşayın

Bizden site yaptırdığınızda diğer hiçbir ajansta olmayan farklarımızla da tanışacaksınız! Örneğin web sitesi yaptırdığınız anda şehir rehberlerimize sizi ekleyeceğiz. Böylece firmanız ekstradan tanıtım imkanına kavuşacak…

Sitenizle İlgili Gerekli Her Şey Elinizde!

Çoğu ajans sitenizin şifresini dahil olmak üzere hiçbir meteryali size teslim etmezken Gia 7 de durum çok farklı. Yaptırdığınız siteye ait ne varsa DVD halinde size teslim ediyoruz. Dilersiniz sitenize ait her şeyi elektronik ortamdan da alabilirsiniz.

Peşin Fiyatına 6 Taksit İmkanı

Web site tasarımı dahil olmak üzere pek çok işte 6 aya kadar taksit imkanı var. Böylece ödemede zorluk çekmezsiniz!

Buca Web Site Yapımı Fiyatları

İzmir web tasarımında fiyatlarımız yapılacak işe göre değişmekle birlikte yapılacak işe göre çeşitli kategorilere ayırdık. İşte güncel fiyat listemiz. Açılır listeye tıklayın

Kampanyalarda belirtilmediği takirde site tasarım ücretlerine  hosting + domain ücreti dahil değildir. 

Çalışma süreleri tahmini rakamlardır. Belirtilen sürenin altında çalışma bitmez ve çalışma süresinin üstüne çıkalacak süreler için ek ücret istenir.

* Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Özel İndirimler uygulanmış halidir.


Çeşitli Ek Ücretler

Site yapımıyla bilmeniz gerekenler: 

 • Her sitenin dosyalarının bir hostingde barındırılması ve alan adı alınması gerekmektedir.
 • Hosting ücreti Eylül 2021 itibariyle 300 liradır ve siteler hızlı paylaşımlı hostingde yer almaktadır. Bu ücretin içinde yıllık bakım ve SSL kilidi dahildir.
 • Alan adları Eylül 2021 itibariyle com ve benzeri adlarda ortalama 120 liradır. TR alan adlarında ise 75 liradır. (fiyatlar dolar kuruna göre değişebilir)
 • Alan adı ve hosting ücreti yıllık olarak tekrar ödenir.

Buca Profesyonel Web Site Yapımı

Profesyonel bir site ihtiyacınız mı var? En doğru yer Web Tasarımcı Gia 7’dir. Gia 7 ile isteyen müşterilerimize istediği tarzda profesyonel tarzda siteler hazırlanır.

Buca Kurumsal Web Site Yapımı

Gia 7 kurumsal veya her türlü ihtiyaca çözüm üreten online tasarım firmasıdır. Kurumsal site yapımında gözünüz arkada kalmaz. 

Website tasarımı hakkında daha fazla bilgi almak için web site tasarımı sayfamızı ziyaret edebilirsin. 

 

Buca Website Yapımı  Bölgeleri

Buca Website Yapımı bölgelerimiz şunlardır: 

 • Şirinyer Website Yapımı 
 • Buca Heykel Website Yapımı
 • Buca Üçkuyular Meydanı Website Yapımı
 • Buca Çevik Bir Meydanı Website Yapımı
 • Hasanağa Bahçesi Website Yapımı
 • İsçievleri Website Yapımı
 • Tınaztepe Website Yapımı
 • Gediz Website Yapımı
 • Göksu Website Yapımı