Buca Web Site Tasarımı

Buca Web Site Tasarımı

 Buca Web Site Tasarımı. Gia 7, Buca’da harika Web Sitelerini ayağına kadar getiriyor. Uygun fiyatlı, mobil uyumlu kolay kullanım özellikleriyle bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.  İşte Gia 7 farkıyla web site tasarımı; 

Neden Bir Web Sitesi Yaptırmalıyım? Buca Web Site Tasarımda sunduğunuz farklar neler?

Yoksa siz de hala bir web sitesine neden ihtiyaç duyulur bilmeyenlerden misiniz? Mağazanız veya işletmeniz var, neden web site yaptırmanız gerektiğini kısaca hatırlatalım: 

Gia 7 Nasıl Siteler Tasarlıyor? Avantajlarınız Neler?​

Gia 7 olarak size en şık siteleri tasarlıyoruz. Üstelik bunu en uygun fiyatlarla ve inanılmaz avantajlarla yapıyoruz. Sizi ayrıntılarla boğmamak için gerekli bilgileri butonlara koyduk. İzmir’de Web Design firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Başta E ticaret olmak üzere her türlü site gönül rahatlığıyla yapabiliyoruz. Web Site yaptırmayı düşünüyorsanız butonlara tıklayın:  

Web Sitesi Tasarımında Gia 7 Avantajları

Site yaptıracaksınız site yaptıracağınız firma size ne gibi avantajlar sağlıyor? Diğer firmaları bilemeyiz ama en avantajlı web sitesi tasarımları Gia 7’de. Web sitesi yaptırıp avantajlardan faydalanabilirsiniz…

Benzersiz ve Özel Site Tasarımı

Gia 7, profesyonel site tasarımında çığır açıyor! İsteyen müşterilerimiz için benzersiz özel siteler tasarlıyoruz.

En Uygun Fiyat ve Memnuniyet Garantisi

Gia 7’den yaptıracağınız sitelerde müşteri memnuniyetini ve en uygun fiyat garantisini veriyoruz. Yaptığımız siteler piyasaya göre oldukça düşüktür. Site satışı sonrasında da siteniz için gerekli desteği ihtiyaç duyduğunuz anda bizden alabilirsiniz.

Tam Destek

Çoğu web site tasarım ajansı sitenizi yaptırdıktan sonra sizi unutur. Gia 7 ise size sitenize tam destek verir, yaptığı sitenin arkasında durur. Yaptırdığınız site ilgili size tam destek oluyoruz.

Tasarım Sürecini Canlı Yaşayın!

Web sitelerini yaptı oldu bitirmeye getirmiyoruz. Tasarımı yaparken tasarımcılarımız sizinle iletişim halinde sizin görüşlerinizi alarak sitenizi tamamlıyor. Tasarım sürecine canlı olarak şahit oluyorsunuz.

Uygun Fiyatlı Domain ve Hosting

Bizden web sitesi yaptırdığınız da uygun fiyatlı domain ve hosting hizmeti de alırsınız. Çoğu tasarım ajansı web siteleri yıllık tonla para isterken Gia 7 bu alanda da fark yaratıyor!

Gia 7 Farkını Yaşayın

Bizden site yaptırdığınızda diğer hiçbir ajansta olmayan farklarımızla da tanışacaksınız! Örneğin web sitesi yaptırdığınız anda şehir rehberlerimize sizi ekleyeceğiz. Böylece firmanız ekstradan tanıtım imkanına kavuşacak…

Sitenizle İlgili Gerekli Her Şey Elinizde!

Çoğu ajans sitenizin şifresini dahil olmak üzere hiçbir meteryali size teslim etmezken Gia 7 de durum çok farklı. Yaptırdığınız siteye ait ne varsa DVD halinde size teslim ediyoruz. Dilersiniz sitenize ait her şeyi elektronik ortamdan da alabilirsiniz.

Peşin Fiyatına 6 Taksit İmkanı

Web site tasarımı dahil olmak üzere pek çok işte 6 aya kadar taksit imkanı var. Böylece ödemede zorluk çekmezsiniz!

Buca Web Site Tasarımı Fiyatları

İzmir web tasarımında fiyatlarımız yapılacak işe göre değişmekle birlikte yapılacak işe göre çeşitli kategorilere ayırdık. İşte güncel fiyat listemiz. Açılır listeye tıklayın

Kampanyalarda belirtilmediği takirde site tasarım ücretlerine  hosting + domain ücreti dahil değildir. 

Çalışma süreleri tahmini rakamlardır. Belirtilen sürenin altında çalışma bitmez ve çalışma süresinin üstüne çıkalacak süreler için ek ücret istenir.

* Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Özel İndirimler uygulanmış halidir.


Çeşitli Ek Ücretler

Site yapımıyla bilmeniz gerekenler: 

 • Her sitenin dosyalarının bir hostingde barındırılması ve alan adı alınması gerekmektedir.
 • Hosting ücreti Eylül 2021 itibariyle 300 liradır ve siteler hızlı paylaşımlı hostingde yer almaktadır. Bu ücretin içinde yıllık bakım ve SSL kilidi dahildir.
 • Alan adları Eylül 2021 itibariyle com ve benzeri adlarda ortalama 120 liradır. TR alan adlarında ise 75 liradır. (fiyatlar dolar kuruna göre değişebilir)
 • Alan adı ve hosting ücreti yıllık olarak tekrar ödenir.

Buca Profesyonel Web Site Tasarımı

Buraya kadar elimizden geldiğince sizlere bilgi vermeye çalıştık. Site yapımında Buca’da profesyonel tasarım hizmeti arayan ve iyi bir site sahibi olmak isteyen müşterilerimiz de en iyi çözümün Gia 7 olduğunu hatırlatmak isteriz. Ayrıntılı  bilgi için bize başvurun.

Buca Kurumsal Web Site Tasarımı

Gia 7 kurumsal veya her türlü ihtiyaca çözüm üreten online tasarım firmasıdır. Gözünüz arkada kalmaz. Kurumsal site isteyen isteyen firmalar bize rahatlıkla güvenebilir.

Website tasarımı hakkında daha fazla bilgi almak için web site tasarımı sayfamızı ziyaret edebilirsin.   Ayrıca hizmet bölgelerimizi öğrenmek için İzmir Web Site Tasarımı sayfasını ziyaret edebilirsin.         

 

Buca Website Tasarımı Hizmet Bölgeleri

Buca için en iyi site tasarımları yapan Gia 7, Buca’da belli başlı şu noktalarda hizmet vermektedir.

 • Şirinyer Website Tasarımı 
 • Buca Heykel Website Tasarımı 
 • Buca Üçkuyular Meydanı Website Tasarımı
 • Buca Çevik Bir Meydanı Website Tasarımı
 • Hasanağa Bahçesi Website Tasarımı
 • İsçievleri Website Tasarımı
 • Tınaztepe Website Tasarımı
 • Gediz Website Tasarımı
 • Göksu Website Tasarımı