Buca Çevik Bir Meydanı Kartvizit

Buca Çevik Bir Meydanı Kartvizit

Buca Çevik Bir Meydanı Kartvizit. Buca Çevik Bir Meydanı  ve Çevresine Özel Hizmet Veriyoruz. Oldukça uygun fiyatlar ve hızlı teslimat gibi özellikleriyle Gia 7’i tercih ettiğiniz için memnun olacaksınız. 

Gia 7 İle kartvizitini yaptırıp firma rehberlerimize eklenerek Google’da ve firma rehberlerimizde reklamın olur. Ayrıntıların devamı Buca Çevik Bir Meydanı Kartvizit yazımızda

Gia 7 İle baskı ve kartvizit işlerini yaptıran kazanıyor! İşte Gia 7 Farkı;

  • UYGUN ve UCUZ FİYATLAR; Başta kartvizit olmak üzere kartvizit tasarımı ve baskısı diğer firmalara oldukça ucuz ve düşük maliyetlidir. 
  • KARTVİZİT VE BASKIDA GOOGLE’DA ÇIKMA OLANAĞI ; Rehber sitelerimize kayıt işlemi normal şartlarda ücretlidir. Belirli limitlerdeki işlerde firmanız Google’a kayıt olur ve arama motorunda çıkan firmanıza müşteri gelir.
  • ÜCRETSİZ REKLAM OLANAĞI; Rehber sitelerimize bolca ziyaretçi gelmektedir. Rehber sitelerimize eklendiğinizde  firmanızın reklamı olur.
  • EKSTRA REKLAM KAZANMA OLANAĞI; Gia 7 müşteri memnuniyetini üst düzey tutar. Sadık müşterilerine instagram hikaye reklamı, Google harita yorumları ve çeşitli reklam hediyelerini sadık müşterilerine ücretsiz sunar.
  • ONLİNE TASARIM HİZMETİ SİZE ÖZEL TASARIM; Kartvizitiniz veya baskı işleriniz Whatsapp gibi online sohbet programları aracılığıyla iletişimde kalınarak yapılır. Böylece tam istediğiniz gibi bir tasarım hizmeti almış olursunuz. Yerinizden kalkmanıza gerek kalmaz. ( Belirtilen zamanları aşma durumunda ekstra ücretler alınabilir.)
  • KARTVİZİT VE BASKI İŞLERİNİZ ADRESE TESLİM EDİLİR; Online çalışan bir reklam ajansı olduğumuz için kartvizit ve baskı işlerinizi ayağınıza kadar dilerseniz elden dilerseniz kargoyla getiriyoruz. (Elden teslimat belirli bölgelere vardır ve ekstra ücretler uygulanabilir)
  • UYGUN ÖDEME YÖNTEMLERİ SİZİ SIKMAZ; Kredi kartına peşin fiyatına 6 taksit ve elden ödeme; daha fazlası Gia 7’de  ( Ödeme yöntemleri konusunda yetkililerimizle konuşunuz)

Buca Çevik Meydanı Kartvizit Hizmeti Fırsatları

Gia 7, Buca Kuyular Meydanı Kartvizit hizmetinde Bucalılara özel fırsatlar sunuyor! İşte o fırsatlar;

  • Hızlı Teslimat; Buca Çevik bir Meydanı civarında oturan müşterilerimize  ve Bucalılara özel matbaadan çıkar çıkmaz hızlı teslimat özelliği sadece Buca Kartvizit hizmetimizde. Buca’da ikamet eden müşterilerimiz baskı işi matbaadan çıktığı andan itibaren 1 güne varan hızlı teslimatla tanışıyor.
  • Elden Teslimatta Ekstra Ücret yok ; Buca Çevik Meydanı civarından vereceğiniz siparişleriniz için  ekstra ücret almıyoruz. Böylece sunduğumuz Kartvizit hizmetimizde en uygun fiyatlarla kartvizitlere sahip oluyorsunuz.
  • Buca Üç Kuyular Meydanı Kartvizit Hizmeti Özel Fırsatlar ; Hiçbir yerde olmayan Buca’ya özel fırsatlar yine Gia 7’de. Ayrıntılar için yetkililerle irtibata geçiniz.

Buca Çevik Bir Meydanı Kartvizit Hizmeti için Ücretlendirme

Gia 7 Kartvizit Ücretlendirmesi Şu Şekildedir. ;

Fiyatlandırmamız baskı + tasarım + teslimat birleşimiyle verilmektedir.

– Baskı ücretimiz standarttır ve değişmez.

– Tasarım ücretimiz standart tasarım  için 30 liradır. (1,5 Saatlik Tasarım) Şablon seçiminde 10 liradır . Özel tasarım için saatlik 30 lira ücret alınır. 

– Kargo ve elden teslimat için çeşitli ücretlendirmeler söz konusu olabilir. 

– Matbaadan çıkar çıkmaz aynı gün teslimat için 70 lira fark alınmaktadır. Hızlı teslimat şu an için sadece İzmir’dedir. 

Konuyla ilgili bir örnek vermek gerekirse baskı ücreti 90 lira olan bir kartvizit isteğinizde;

Eğer basit bir tasarım veya şablonla tasarım yaptırırsanız +10 lira tasarım ücreti ödersiniz. Eğer merkezi bir yerdeyseniz veya belirtilen noktalardan alırsanız toplamda 100 lira ücret ödersiniz.

Eğer Merkezimize 1,5 saatlik uzaklıkta bir yerdeseyseniz +20 liralık bir teslimat ücreti daha ödersiniz. toplam ödemeniz gereken tutar 120 lira olur.

Unutmadan Buca Merkez, Buca Hasanağabahçesi ve civarı, Şirinyer, Konak Merkez, Karşıyaka Merkez (Çarşı) bölgesinde teslimat ücreti yoktur.  Buca veya çevresine gelerek kartınızı aldığınızda teslimat ücreti ödemezsiniz. 

Eğer teslimat ve tasarım ücreti ödemezseniz kartınızı 90 liraya alırsınız. 

Buca Bölgesi için genelde baskı + tasarım ücreti alınmaktadır. Merkeze uzak bölgelere teslimat ücretleri alınabilmektedir. 

Buca Çevik Bir Meydanı Kartvizit Hizmeti için Belli Başlı Kartvizit Türleri Ücretlendirme

1000 Adet Kartvizit Baskı Fiyatları Aşağıdaki Gibidir; 

270gr Kartvizit

270 Gr Tek Yön Parlak Selefon Kartvizit

Baskı Fiyatı 90 tl 

Normal Teslimat süresi 3 – 7 gün (iş günü)

Hızlı Teslimat Maksimum 3 Gün

350 Gr Tek Yön Parlak/Mat Selefon Kartvizit

Baskı Fiyatı 110 tl 

Normal Teslimat süresi 3 – 7 gün (iş günü)

Hızlı Teslimat Maksimum 3 Gün

350 Gr Çift Yön Parlak/Mat Selefon Kartvizit

Baskı Fiyatı 120 tl 

Normal Teslimat süresi 3 – 7 gün (iş günü)

 Hızlı Teslimat Maksimum 3 Gün

350 Gr Çift Yön Parlak/Mat Selefon Kartvizit (Kabartmalı Laklı)

Baskı Fiyatı 190 tl 

Normal Teslimat süresi 7 – 12 gün (iş günü)

Hızlı Teslimat Maksimum 7 Gün

700 Gr  Sıvama Kartvizit ( Çift Yön Laklı ve Kabartmalı)

Baskı Fiyatı 230 tl 

Normal Teslimat süresi 7 – 12 gün (iş günü)

Hızlı Teslimat Maksimum 7 Gün

800 Gr  Sıvama Kartvizit ( Çift Yön Laklı ve Kabartmalı)

Baskı Fiyatı 260 tl 

Normal Teslimat süresi 10 – 15 gün (iş günü)

 Hızlı Teslimat Maksimum 10 Gün

Detaylı bilgi için instagram sayfamıza bakın

Sipariş Vermek İçin

Gia 7’ye ulaşmak çok kolay. Dilerseniz telefon edebilir, whatsappdan veya site uygulamamızdan hemen sipariş verebilirsiniz. 

Daha fazla bilgi için ayrıca Buca Kartvizit ve Gia 7 Kartvizit Sayfasını Ziyaret Edebilirsin. Ayrıca İzmir Kartvizit sayfasına da bakabilirsin